Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η τελετή βράβευσης Βεβαιώσεων Συμμετοχής και Πιστοποιήσεων για τις δράσεις στις οποίες έλαβε μέρος η πλειονότητα των Μελών των Διασωστικών Εθελοντικών Ομάδων στο ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, της 5ης Γιορτής Προστασίας Πολιτών που πραγματοποιήθηκε στους Δήμους Αμαρουσίου και Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης αντίστοιχα. Εκατοντάδες εθελοντές βρέθηκαν εκεί και δήλωσαν για άλλη μια φορά … Συνεχίστε να διαβάζετε το Γιορτή Προστασίας Πολιτών.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί